26.09.2019 - Viimane Lahing

Ainsa eestlasena unistusteliigasse NBA jõudnud Martin Müürsepp võtab 26. septembril Saku Suurhallis toimuval „Viimasel Lahingul“ enda kõrvale endised võistkonnakaaslased üle maailma, et platsil mõõtu võtta legendaarse Tallinna Kaleviga.

26. septembril saab siinsamas kodumaal nautida tõelist maailma tipptasemel korvpalli, sest Saku Suurhallis kohtuvad legendaarse mängumehe Martin Müürsepa Dream Team ja eestlaste au ja uhkus, legendaarne Tallinna Kalev. Martin on oma viimase lahingu meeskonda kutsunud sõbrad üle maailma, kellega on jagatud kustumatuid mälestusi korvpalli ajaloos. Tema võistkonda kuuluvad olümpiavõitjad, maailmameistrid, Euroopa meistrid ja Euroliiga võitjad. See on korvpalliväljakul kroonitud peade paraad, mida Eesti spordisõbrad pole näinud varem ega näe ka tulevikus. See on mäng, mis paneb punkti ilusale mängijakarjäärile ning teeb kummarduse teie kõigi ees, kes oma meest maailma korvpallitipus toetanud. 


Martin Müürsepa “Viimane Lahing” on kindlasti ainukordne spordielamus kogu eluks, mida on võimalik oma silmaga näha ainult 5700 inimesel Saku Suurhallis 26. Septembril 2019 aastal. Tule kohale ja saa osa Eesti korvpalliajaloo ühest olulisemast peatükist!

Martin Müürsepp on Eesti läbi aegade edukaim korvpallur, kes jõudis Andres Sõbra trennidest unistuste korvpalliliigasse NBAsse (1996-1998). 1996. aasta NBA drafti peetakse läbi aegade võimsaimaks, sellel aastal astusid lavale sellised hall of famerid nagu Allen Iverson, Ray Allen, Stephon Marbury, Kobe Bryant, Steve Nash, Žydrunas Ilgauskas ja 25ndana otse Tallinna Kalevist valitud meie oma mängumees Martin Müürsepp.
See oli aeg, mil väljakutel mõllasid tõelised korvpallilegendid, eesotsas maailma parima korvpalluri Michael Jordani ja tema võitluskaaslaste Scottie Pippeni, Charles Barkley, Karl Malone´i ja teiste suurnimedega.

Pärast NBAd jõudis Martin Kreekasse ning aastal 2000 võitis ta koos Ateena AEKga Saporta karika. Hooajaks 2003/2004 oli Martin Venemaale kolinud, kus ta tuli Kaasani Unicsi ridades FIBA Europe League võitjaks ja teenis finaalturniiri kõige väärtuslikuma mängija tiitli.

Martini mängijakarjäär on teda viinud seitsmesse eri riiki ja ta on alati mänginud ennast fännide südametesse. Seda suudavad vähesed, aga Martin on alati olnud kompromissitu võitleja, suurepärane suhtleja ja tõeline meeskonnahing. Tule ja veendu selles 26. septembril Saku Suurhallis!

See on kindlasti ainukordne spordielamus kogu eluks!
 

Osta pilet piletilevist:


 
Järgmine
02-03.08.2019 - Väinjärve Veepidu

Vastused puuduvad

Email again: