26.07-27.07.2019 - We Love The 90´s Tallinn

Tõeline pommuudis: We Love The 90´s tuleb tagasi Tallinna.
Regiooni suurima retromuusika festivali korraldajad otsustasid koju tagasi tuua juba viiendat korda toimuva We Love The 90´s-e. Riia linnale seatud festivali sisekaubanduse piirangutega seoses pole võimalik üritust sel aastal seal korraldada. Seetõttu kolib We Love The 90´s tagasi Tallinna, kus festival ka esimesed neli aastat on toimunud. 

Esimest juubelit tähistav festival toimub 26.-27. juulini Tallinna Lauluväljakul. Kõik ostetud piletid Lätist ja väljaspoolt kehtivad Tallinnas. Piletid on müügil kõigis Piletilevi müügikohtades, võimaldamaks Eestist kergelt ja arusaadavalt piletit osta. Neile, kes Tallinnasse sõita ei saa või ei soovi, võimaldatakse piletite tagasiost.
"Kaks üliolulist faktorit pöörasid festivali korraldamise Riias võimatuks," kommenteeris festivali avalike suhete juht Reno Hekkonens. Sellises olukorras pole Eesti-Rootsi omanik-firmal võimalik festivali Lätis korraldada," lisas Reno Hekkonens.

"Õnneks on kõik artistid olnud väga toetavad ja esinevad rõõmuga Eestis. Samuti täname kõiki koostööpartnereid ja Tallinna Lauluväljakut kiire reageerimise ja abi eest nii suur asi väga lühikse ajaga ümber mängida," ütles festivali esindaja.

26. ja 27. juulil esinevad Tallinna Lauluväljakul Snap!, 2 Unlimited, Haddaway, Dr. Alban, Londonbeat, Reel 2 Real, Julia Volkova t.A.T.u.-st, Maxx ja Solid Base. Esmakordselt külastab Eestis festivali raames hispaania maailmakuulus trio Las Ketchup. Nende superhitt "The Las Ketchup Song / Aserejé" oli dekaadi üks suurimaid ja populaarsemadi hittlugusi. Lisaks astuvad üles ka ajastutruud kodumaised artistid. Õhtut juhib legendaarne Allan Roosileht

Tallinna Lauluväljakul esinevad festivali raames: 

LAS KETCHUP

2 UNLIMITED

DR. ALBAN
                   HADDAWAY
SOLID BASE
SNAP!
MAXX

JULIA VOLKOVA ex t.A.T.u.

REEL 2 REAL

LONDONBEAT


Reede, 26. juuli: väravad avatakse kell 17:00

DJ Allan Roosileht
Snap!
Londonbeat
Haddaway
Dr. Alban
2 Unlimited
* Üllatusesineja!

Laupäev, 27. juuli: väravad avatakse kell 15:00

DJ Allan Roosileht
Solid Base
Nancy
Maxx
Caater
DJ Monika Tuvi
Julia Volkova t.A.T.u-st
Reel 2 Real
Las Ketchup
Osta pilet piletilevist: 


Eelmine
02-03.08.2019 - Väinjärve Veepidu

Vastused puuduvad

Email again: